Přihlášení
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY ORDINACE JAROŠOV   Domů Foto Kontakt Gastroenterologie O nás

Jak registrovat dítě či novorozence u dětského lékaře

Do péče se je nutné přihlásit osobně z jedním z rodičů. Pro pojišťovnu je nutné vyplnit a podepsat registrační list. Právě u narozených dětí je možné miminko přihlásit do péče telefonicky a registrační list pro pojišťovnu vyplnit a podepsat při první návštěvě lékaře u Vás doma. Vaše bydliště není pro přietí do péče rozhodující. Základní péče je hrazena pro přihlášené a tím pádem pojištěné děti zdravotními pojišťovnami. Pojistné za děti je hrazeno státem. Je nutné provést pouze přihlášení dítěte k pojišťovně, maximálně do 8 dnů po propuštění z porodnice. Po narození mají děti ze zákona stejnou pojišťovnou jako jejich maminka.
Nastávajícím maminkám umožňujeme navštívit naši ordinaci ještě před porrodem a seznámit se s prostředím poradny, kam budou s miminkem docházet. Současně v předstihu dohodneme první náštěvu v poradně, v případě zájmu je možné zajistit návštěvu dětskou sestrou či lékařem v domácím prostředí. Rádi poradíme, jak se připravit na příchod z porodnice, co si doma pro miminko přichystat a zodpovíme všechny další otázky.Doporučujeme kontaktovat dětského lékaře již před porodem.

 

Máme smlouvu s níže uvedenými zdravotními pojišťovnami:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky 111
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 205
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 201
Hutnická zaměstnanecká pojišťovna 205
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 207
Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovna 213
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky 211


Systém preventivních prohlídek hrazených ze zdravotních pojištění: